Przeglądaj produkty według producentów

Kategorie

Promocje

Firma NILPOL Szczecin powstała w 2006 r. Naszym głównym założeniem była profesjonalna obsługa nawet najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy autoryzowanym Salonem Sprzedaży i jednocześnie Serwisem znanych oraz cenionych firm KARCHER oraz STIGA. Młodość, zapał oraz ciągła chęć rozwoju oraz pełne poświęcenie zaowocowało sukcesem. W chwili obecnej jesteśmy jedną z największych firm tego typu w woj. zachodniopomorskim, a w naszym salonie znajdziecie Państwo szeroki wybór oferowanych przez nas produktów.

W naszym przedsiębiorstwie zarówno my jak i kadra techniczna szczyci się posiadaniem szeregu uprawnień oraz szkoleń podnoszących nasze kwalifikacje.

Posiadamy doskonale wyposażone zaplecze techniczne oraz transportowe. A do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, traktując je we wszystkich wypadkach priorytetowo. Te najbardziej wymagające są dla Nas szczególnym wyzwaniem i to one powodują, że Nasza firma stale się rozwija.

Co nas wyróżnia wśród innych firm? To, że zawsze liczymy się z potrzebami klienta słuchając ich potrzeb staramy się dobrać odpowiednie urządzenie. To dzięki Wam stale się rozwijamy wzbogacamy nasz asortyment. Efektem takiego zaangażowania są nagrody zarówno od dostawców jak i referencje od klientów.


Odśnieżanie-Zrób to sam

Nie daj się zaskoczyć zimie!!!!

Kiedy warto kupić traktorek do koszenia trawy?

Zmiana standardowej kosiarki elektrycznej czy spalinowej na traktorek ogrodowy przypomina przesiadkę z samochodu klasy średniej do najnowszego luksusowego auta. W jakich sytuacjach podjęcie decyzji o zakupie jest najbardziej opłacalne?

Full Control – nowa linia urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher

Full Control – nowa linia urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher