Kategorie

PromocjeFirma NILPOL to nie tylko sklep internetowy czy salon sprzedaży, wykonujemy również usługi z zakresu serwisowania oraz naprawy kosiarek i kos spalinowych, pił, pilarek, traktorów ogrodowych, glebogryzarek,  odśnieżarek, myjek ciśnieniowych, szorowarek, zamiatarek itp.

Posiadamy Autoryzację następujących marek:

STIGA, KARCHER, JOHN DEERE, CASTELGARDEN, NILFISK, GGP, ALPINA, MTD, WOLF GARDEN, CUB CADET, ALKO

Ponadto naprawiamy większość marek dostępnych na rynku min:

STIHL, VIKNG, HUSQVARNA, PARTNER, McCulloch, OLEO MAC, KRANZLE


Szybka i fachowa pomoc oraz przeszkolony personel są atutem naszej firmy. Udzielamy profesjonalnych porad z zakresu obsługi i zastosowania sprzętu, zapewniamy wysokiej jakości obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz konserwację sprzętu - aby klienci dłużej mogli cieszyć się zakupionym towarem.
Regularne przeglądy i oryginalne części zamienne oraz profesjonalne zaplecze warsztatowe to dobra inwestycja. W dalszej perspektywie klient otrzymuje niezawodnego partnera a nasza firma renomę wśród odbiorców. Firma NILPOL zaprasza do współpracy.
Posiadamy, noże, piasty, linki, paski, filtry powietrza, filtry oleju  i wiele innych części zamiennych do urządzeń ogrodniczych i maszyn czyszczących.Odśnieżanie-Zrób to sam

Nie daj się zaskoczyć zimie!!!!

Kiedy warto kupić traktorek do koszenia trawy?

Zmiana standardowej kosiarki elektrycznej czy spalinowej na traktorek ogrodowy przypomina przesiadkę z samochodu klasy średniej do najnowszego luksusowego auta. W jakich sytuacjach podjęcie decyzji o zakupie jest najbardziej opłacalne?

Full Control – nowa linia urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher

Full Control – nowa linia urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher