Przeglądaj produkty według producentów

Kategorie

Promocje

Full Control – nowa linia urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher

Full Control – nowa linia urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher

Czy można urządzeniem wysokociśnieniowym wyczyścić delikatne, drewniane meble? Czy wysokie ciśnienie wody nie uszkodzi lakieru na samochodzie? Nowa linia urządzeń Kärcher łatwo opowiada na te pytania, mianowicie nowy pistolet Full Control z wyświetlaczem LED pokazuje wybrane ciśnienie oraz piktogramy zastosowań, dzięki czemu zawsze wiadomo jakie ciśnienie wybrać do czyszczonej powierzchni.

Ciśnienie wody można ustawić, w zależności od czyszczonej powierzchni, poprzez przekręcenie lancy. Sugestywne piktogramy pokazują na wyświetlaczu jaki poziom ciśnienia został wybrany. Przykładowo symbol przedstawiający mały płotek odpowiada ustawieniom “Soft”, co oznacza, że można nim czyścić delikatne przedmioty czy meble. Kiedy na wyświetlaczu pojawia się symbol przedstawiający ścianę, to oznacza, że ciśnienie jest ustawione na maksymalny poziom i możemy czyścić twarde, odporne powierzchnie. Symbol samochodu odpowiada ustawieniom średnim ciśnienia i możemy nim na przykład umyć nasze auto. Urządzenia posiadają opcję podawania środka czyszczącego po przekręceniu lancy – wszystko więc możemy zrobić korzystając tylko z pistoletu i lancy – dzięki czemu mamy wszystko pod kontrolą.

Wszystkie urządzenia sprzedawane są z dwiema lancami w standardzie tj. lancą rotacyjną i lancą Vario Power z piktogramami. Lanca rotacyjna, która pracuje wirującym strumieniem punktowym służy do czyszczenia najbardziej uporczywych zabrudzeń i pracujemy nią na najwyższych obrotach. Lanca Vario Power produkuje strumień płaski, który umożliwia bardzo precyzyjne czyszczenie. Ciśnienie można regulować w zależności od czyszczonej powierzchni kierując się zamieszczonymi na lancy piktogramami.

Kolejną zaletą urządzeń Full Control jest to, że posiadają one silniki chłodzone wodą. Zanim woda zostanie użyta do czyszczenia przepływa ona przez silnik, chłodząc go. Zapewnia do wysoką wydajność i trwałość tych urządzeń.

Stabilność jest szczególnie ważną cechą konstrukcji myjki ciśnieniowej. Bęben na wąż jest przymocowany do tylnej, a nie górnej części urządzenia, co sprawia, że środek ciężkości urządzania jest dużo niżej, przez co jest ono stabilniejsze. Urządzenia są też wyposażone w nową podstawę, która zapobiega przewracaniu się urządzenia. Posiadają one także teleskopowy uchwyt aluminiowy. Drugi uchwyt znajdujący się na dole pomaga przy napełnianiu urządzenia. W wersji Home urządzenie dostępne jest z akcesorium do czyszczenia powierzchni płaskich – T-Racer. Pozwala ono na szybkie, łatwe i bez rozprysków wody, czyszczenie elewacji czy tarasów. Szeroka gama akcesoriów i detergentów, które można dokupić do urządzenia zwiększa liczbę jego możliwych zastosowań.


Odśnieżanie-Zrób to sam

Nie daj się zaskoczyć zimie!!!!

Kiedy warto kupić traktorek do koszenia trawy?

Zmiana standardowej kosiarki elektrycznej czy spalinowej na traktorek ogrodowy przypomina przesiadkę z samochodu klasy średniej do najnowszego luksusowego auta. W jakich sytuacjach podjęcie decyzji o zakupie jest najbardziej opłacalne?

Full Control – nowa linia urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher

Full Control – nowa linia urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher