Kategorie

Promocje

Traktorki Ogrodowe ZeroTurn Jest 2 produktów.Kosiarki Zero Turn marki STIGA oraz JOHN DEERE z obrotem o 360° i dużą szybkością cięcia zostały stworzone specjalnie do koszenia dużych terenów w krótkim czasie.
Jazda maszyną z zerowym promieniem skrętu to sama przyjemność dzięki łatwym w obsłudze drążkom kierowniczym. ZT porusza się bardzo zwinnie, ułatwiając omijanie rabatek kwiatowych i prz...


Kosiarki Zero Turn marki STIGA oraz JOHN DEERE z obrotem o 360° i dużą szybkością cięcia zostały stworzone specjalnie do koszenia dużych terenów w krótkim czasie.
Jazda maszyną z zerowym promieniem skrętu to sama przyjemność dzięki łatwym w obsłudze drążkom kierowniczym. ZT porusza się bardzo zwinnie, ułatwiając omijanie rabatek kwiatowych i przeszkód. Specjalne pokrętło umożliwia kierowcy regulowanie wysokości cięcia. Solidna konstrukcja sprawia, że maszyny są trwałe i koszą bez wysiłku. 
Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Odśnieżanie-Zrób to sam

Nie daj się zaskoczyć zimie!!!!

Kiedy warto kupić traktorek do koszenia trawy?

Zmiana standardowej kosiarki elektrycznej czy spalinowej na traktorek ogrodowy przypomina przesiadkę z samochodu klasy średniej do najnowszego luksusowego auta. W jakich sytuacjach podjęcie decyzji o zakupie jest najbardziej opłacalne?

Full Control – nowa linia urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher

Full Control – nowa linia urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher