Przeglądaj produkty według producentów

Promocje

z silnikiem spalinowym Jest 6 produktów.MC 5M - MC 7P to seria myjek zaprojektowana z myślą o rzemieślnikach, firmach budowlanych, rolnikach. To również doskonała inwestycja dla firm zajmujących się wynajmem maszyn. Kiedy źródło zasilania elektrycznego jest niedostępne, mocne myjki serii MC 5M - MC 7P oferują niezależność, wydajność i siłę. Możliwość zasysania wody pozwalają na pobier...


MC 5M - MC 7P to seria myjek zaprojektowana z myślą o rzemieślnikach, firmach budowlanych, rolnikach. To również doskonała inwestycja dla firm zajmujących się wynajmem maszyn. Kiedy źródło zasilania elektrycznego jest niedostępne, mocne myjki serii MC 5M - MC 7P oferują niezależność, wydajność i siłę. Możliwość zasysania wody pozwalają na pobieranie wody z naturalnych zbiorników jak jeziora, rzeki, źródła, zbiorniki.
Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Odśnieżanie-Zrób to sam

Nie daj się zaskoczyć zimie!!!!

Kiedy warto kupić traktorek do koszenia trawy?

Zmiana standardowej kosiarki elektrycznej czy spalinowej na traktorek ogrodowy przypomina przesiadkę z samochodu klasy średniej do najnowszego luksusowego auta. W jakich sytuacjach podjęcie decyzji o zakupie jest najbardziej opłacalne?

Full Control – nowa linia urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher

Full Control – nowa linia urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher