Przeglądaj produkty według producentów

Promocje

klasa średnia Jest 9 produktów.Mocna przemysłowa konstrukcja, myjka o wysokiej wydajności do profesjonalnych zastosowań. Seria NEPTUNE 4 i 5 FA to wszechstronne urządzenie o niskich kosztach pracy, wysokiej wydajności, łatwe do użycia o niskim poziomie hałasu oraz nieprawdopodobnym efekcie mycia. Nagrodzona konstrukcja myjki jest prosta do serwisowania. Nowy system kontrolny ...


Mocna przemysłowa konstrukcja, myjka o wysokiej wydajności do profesjonalnych zastosowań. Seria NEPTUNE 4 i 5 FA to wszechstronne urządzenie o niskich kosztach pracy, wysokiej wydajności, łatwe do użycia o niskim poziomie hałasu oraz nieprawdopodobnym efekcie mycia. Nagrodzona konstrukcja myjki jest prosta do serwisowania. Nowy system kontrolny aktywowany przepływem wody przyczynia się do bardziej komfortowej pracy większej trwałości i niezawodności. Kocioł grzewczy o sprawności ponad 92% pozwala wyraźnie ograniczyć koszty pracy.
Więcej
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Odśnieżanie-Zrób to sam

Nie daj się zaskoczyć zimie!!!!

Kiedy warto kupić traktorek do koszenia trawy?

Zmiana standardowej kosiarki elektrycznej czy spalinowej na traktorek ogrodowy przypomina przesiadkę z samochodu klasy średniej do najnowszego luksusowego auta. W jakich sytuacjach podjęcie decyzji o zakupie jest najbardziej opłacalne?

Full Control – nowa linia urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher

Full Control – nowa linia urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher