Przeglądaj produkty według producentów

Promocje

klasa kompakt Jest 7 produktów.Klasa kompakt to kompaktowa wersja myjek gorącowodnych do stosowania w sektorze motoryzacyjnym oraz w rolnictiwe. NEPTUNE 1 i 2 to połączenie solidności, wytrzymałości i wydajności znanych z większych mayjek wysokociśnieniowych. Kocioł EcoPower, czujnik płomienia, czujnik niskiego poziomu paliwa, ceramiczne tłoki w połaczniu z łatwością przechow...


Klasa kompakt to kompaktowa wersja myjek gorącowodnych do stosowania w sektorze motoryzacyjnym oraz w rolnictiwe. NEPTUNE 1 i 2 to połączenie solidności, wytrzymałości i wydajności znanych z większych mayjek wysokociśnieniowych. Kocioł EcoPower, czujnik płomienia, czujnik niskiego poziomu paliwa, ceramiczne tłoki w połaczniu z łatwością przechowywania i transportu oraz łatwą pracą tworzą niewątpliwą mieszankę korzyści.
Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Odśnieżanie-Zrób to sam

Nie daj się zaskoczyć zimie!!!!

Kiedy warto kupić traktorek do koszenia trawy?

Zmiana standardowej kosiarki elektrycznej czy spalinowej na traktorek ogrodowy przypomina przesiadkę z samochodu klasy średniej do najnowszego luksusowego auta. W jakich sytuacjach podjęcie decyzji o zakupie jest najbardziej opłacalne?

Full Control – nowa linia urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher

Full Control – nowa linia urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher